KevlarMT2

Najlepszy prywatny serwer hamachi

Ogłoszenie

Admin serwera niech się do mnie zgłosi na nr GG:: 11931125

#1 2011-07-19 12:25:47

frytek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 1
Punktów :   

podanie na GM TwardY

Mam 19 lat w te wakacje, dokładnie 17 sierpnia kończe 20 .
W metina gram już grube 4 lata. Na PL grałem około 3 lat z małymi przerwami, dokładnie na s6 tam uczyłem się grać każdą postacią i zdobywałem doświadczenie. Servery prywatne i Hamachi zainteresowały mnie rok temu. Moje osiągnięcia dobijały zazwyczaj pierwszej 10 w TOP, więc nie jest źle. Może poznajecie mnie z privów po nickach, np: PoveR, OgareeK, FryteeK lub Ravens. Na prawie każdym serverze prywatnym już grałem poznałem róznego rodzaju hardy, 4fun.

Czemu to akurat ty miałbyś zostać GM na Serwerze?
Ponieważ Moje doświadczenie jest wysokie, GM byłem już na servie o nazwie Omamt2, na 2 Hamachi, (których już nie ma), na dedyku o nazwie NevosMt2, raz miałem swój server Hamachi, niestety przetrwał tylko 1 tydzień ale nie powiem dużo ludzi grało. Mogę dużo doradzić, pomóc w pracach na serverze. Znam sporo komend na pamięć. Moge powiedzieć że mam bardzo dobre doświadczenie w tej sprawie :]. Moim atutem jest to , że pomagam wszystkim , niezależnie od wieku, czy go znam wystarczy że gra na tym serverze gdzie ja jestem Gm. Jeżeli zostane GM postaram się wprowadzić dużo ciekawych i interesujących rzeczy na server. Znam dużo graczy NoŁ Life heh, Kolegów z różnych privów mam sporo, którzy mogliby tu zagrać, często siedze z nimi na TS. Moje doświadczenie napewno dużo pomoże na serverze. Mogę pomóc z forum, posiadam już 1 swoje, które jak na jun to jest profesjonalnie wykonane. Znam dużo osób co do stron, do naprawiania błedów w grze, Mogą stworzyć filmik o serverze potem wrzucić na youtube. Posiadam swojego TS, jak narazie hamachi ale można spokojnie na nim siedzieć jest gotowy. Mam też dużo kanałów swoich na różnego rodzaju adresach TS. Wszystko da się załatwić i zrobić. Naprawdę mogę dużo i wiele potrafię. Chętnie wystawię pomocną dłoń.

Ile czasu w ciągu doby jesteś w stanie poświęcić na wykonywanie obowiązków Mistrza Gry?
Teraz mam urlop więc narazie nie pracuje jedynie dorywczo, jakieś małe fuchy się znajdą, tak to siedze dość długo preferuje też granie w nocy(tak już mam nie zmienie tego, jak narazie) Czasami siedze od rana do wieczora a w normalne dni tygodnia jak już mam prace to po 4 5 h dziennie. Czasu mam dużo spokojnie

Jakie masz zainteresowania poza grą i forum?
Pracuje w firmie reklamowej od jakiegoś czasu jest to fajna praca dość przyjemna, oczywiście wymaga myślenia kombinowania i trzeba w niej wyglądać ale nie narzekam ekipe w pracy mam świetną więc przyjemnie się pracuje. Moje dodatkowe fuchy to prace remontowe oraz wykończeniówki na nich sobie od czasu do czasu dorobie. Często podróżuje za granice są to krótkie wyjady ale ciekawe, zazwyczaj to przemijam Niemieckie miasta i kieruje się bardziej w strone Francji. Niemcy dlatego , ponieważ tam mam ojczyma i Matka ma tam swoją własność niewielki kawałek ziemi z pięknym domem:). Ogólnie od 11 roku życia gram w piłke nożną w wielu klubach już grywałem i sukcesy miałem piękne. Aktualnie gram w 5 lidze okręgowej w Szczecinie oraz jezdze na mistrzostwa polski Juniorów więc moje życie jest dość ciekawe i sensowne. Lubie wyjazdy samochodami z dobrymi kumplami, swoje kobity bieżemy i brykamy w ciekawe miejsca, różnego rodzaju ogniska, grile, plaża wiadomo. No to w tym punkcie myśle, że starczy opisywania ^^

Jakie są twoje osiągnięcia w Metin2?
Jeśli możesz podaj swoje lvl oraz nicki postaci: Już w 2 punkcie troche opisywałem o swoim doświadczeniu i postaciach ale zrobię to jeszcze raz z rozszerzeniem. Na PL na s6 miałe dość dużo postaci w różnych przedziałach lvl mianowicie Woja 78 LVL, którego sprzedałem o nicku Tchee. Następnie sure BM 72 lvl LadyVerian oraz 71 lvl o nicku Drachen, Woj mental 66 LVL Pover1, ninja 65 lvl Drakkainen, ninje 59 LV nick: Przemolo i wiele innych postaci 50+ i 40+, oraz droperki 30+ na metki i małpy

To teraz opisze Wam troche Siebie:
Nazywam się Przemek mam 19 lat mieszkam w Szczecinie oraz Niemczech. Zakończyłem edukacje na 2 klasie technikum o profilu Ekonomista w Szczecinie potem znalazłem prace, przy której się trzymam twardo. Od września tego roku zaczynam szkołe zaoczną (weekendową) 2, 3 letnią to zależy. 1 rok temu zdałem prawko i kupiłem z dofinansowaniem rodziny samochód, który aktualnie jest moją zabawką, od której nie powiem ciężko się odkleić bo lubię przy nim grzebać, oczywiście kręci mnie katygoria tuningowanie samochodów, dopiero zaczynam ale już wiele zrobiłem. Tak jak pisałem gram w piłkę, nie dawno jeszcze ćwiczyłem żeglarstwo ale zakończyłem z małymi sukcesami ale nie aż tak wybitnymi. 2 razy w tygodniu chodzę na siłownie żeby troche się rozerwać i wyluzować. Ogólnie jestem bardzo towarzyski lubie nawiązywać nowe znajomości, łatwo mnie zrozumieć tylko trzeba dokładnie wysłuchać i ogarnąć co mówie. Moim atutem jest twardy charakter i wysoka samo ocena. Trochę narcyz ale nie do przesady. Czasami potrafię dogryźć ale to tylko w odegraniu, nienawidzę chamstwa. Szanuje ludzi potrafię być bardzo w porządku dla kogoś kto odwzajemnia mi to samo. Wesoły i zarazem śmieszny facet ze mnie, który wie czego chce i pomocną dłoń zawsze niesie

Tak dodatkowo dodam, że posiadam mikrofon TS2, TS3 oraz skype jest w czym wybierać i tak jak pisałem wcześniej z chęcią udostępnię jakiś kanał na ts lub swojego TS hamachi noł problema. W konferencji na skype z chęcią też z wami posiedzę, jeżeli preferujecie bardziej skype.

To by było na tyle ale mnie ręce bolą od klawiatury ^^.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Sadzę, że podanie napisałem zgodnie z waszymi oczekiwaniami i wam się spodoba. Czekam na rezultat. Pozdrawiam Przemek(nick w grze TwardY)

Offline

 

#2 2011-07-19 22:37:19

dudus43

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: podanie na GM TwardY

ty juz masz gm'a :]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pieroszki.pun.pl www.wskfit.pun.pl www.power-league.pun.pl www.warr.pun.pl www.virtuning.pun.pl